ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Вітаємо всіх з початком навчального року.Нехай він буде набагато яскравішим та успішнішим,ніж минулий і нехай попереду чекає багато вікриттів  та блискучих перемог.Учися, вір, дій, мрій, працюй, старайся вір і перемагай!

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

02 жовтня в нашій гімназії нажаль не пролунали пісні, танці для вчителів у зв`язку  з COVID-19, але привітати наших працівників незабули учні. Свої теплі слова побажання вони висловлювали у стінгазетах.Ними ж і прикрасили стіни ріднго коридору.

ДАРИ ОСЕНІ!

09 жовтня проведено підсумки конкурсу "Дари осені".

Всі класи прийняли участь.

Була проявлена творчість та фантазія при створенні композицій.

Кращі роботи учнів відзначено шкільними грамотами.

День Захисника України

Спасибі тобі друже, що зберіг

Любов у серці до своо краю

Попи всі чвари...Та я точно знаю,

Що ти по іншому б не зміг!

Для перемоги все зробить зумій

У цей важкий для України час!

Ти вистоїш за себе і за нас,

Спасибі тобі, друже,що живий!

13 жовтня у всіх класах було проведено урок "Слава героям України!", метою якого стало  формування в учнів розуміння понять: єдність,цілісність, незалежність, герой, патріот, захисник, почуття щирої поваги і вдячності до захисників України.

Також учениці 9 класу оформили куточок з привітаннями. Вони хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисикам сил, здоров`я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості.А ще з великою наією висловлювали переконання, що Мир - це Добро, а Добро завжди перемагає.

День української мови та писемності

• Щоб мова тобі повністю відкрилася, маєш бути залюбленим в неї.                                                                                                   О.Гончар

9 листопада було проведено відкритий урок з учнями 5 класу на тему: "Мова - це доля нашого народу", на якому Криж М.Д показала учням дуже цікаву презентацію,також учні відгадували загадки по темі та продовжували прислів`я та приказки.

Цікавим видом роботи для школярів було складання висловів із пазлів.

Також учні заздалегідь підготували плакати,якими прикрасили стіни школи.

Чорні сторінки історії - ГОЛОДОМОР 1932-1933 р.р.

23 листопада учні 8 класу разом з класним керівником, вчителем історії Біланчук Н.Д.,провели виховну годину на тему:"Чорні сторінки історії-ГОЛОДОМОР 1932-1933р.р." Вшанували пам`ять загиблих запаливши свічки, щоб ніколи не забути про трагічну долю українського народу.

Безпечний інтернет

Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому-це зараз не фантастика, а реальність.І це стало можливим завдяки інтернету. Інтернет дозволяє знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло нашого сілкування. Це стало можливим завдяки чату.

Спілкування в чаті та на деяких інших сайтах поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку як для дитини так і для дорослих.Тому протягом тижня класними керівниками Криж М.Д та Пазуханич Н.В проведено з учнями 5-7 клсів виховні заходи на тему "Безпека в інтернеті".

З Днем Святого Валентина

З 11 по 12 лютого учні 8-9 класу прикрашали  шкільні коридори саморобними  сердечками,також всі класи готувати стінгазети і вітали один одного валентинками.

Знай і люби свій рідний край

З 15 по 18 лютого проходив 1 етап  шкільної виставки "Знай і люби свій рідний край",в якій прийняли участь всі класи школи. Школярі проявили свої надвичайно креативні здібності.

Роботи були виконані в  різних техніках.

Найкращі було відібрано на міську виставку і також відзначені шкільними грамотами.

Небесна сотня в вирій полетіла

Благаю Господи, поглянь на Україну

Благослови її на спокій, мир і лад.

І збережи її квітучу і єдину!

Хай кинуть зброю

І обнімуть брата брат!!!

19 лютого було проведено Горничар Н.І та Медвідь К.П відкритий загальношкільний захід до річниці вшанування пам`яті героїв Небесної сотні.

Учні у віршах та піснях згадували події,які відбувалися на вулицях Грушевського та Інститутській у м.Київ.

Зі святом 8 березня

Нехай свято весни подарує кожній з нас море позитивних емоцій і щирих посмішок, а колектив і далі працюватиме, щоб якомога більше українських жінок були щасливими у власних оселях!

5 березня у перші весняні дні, від щирого серця для нас,дорогі жінки лунали вітальні слова,пісні від наших школярів.Так учні прикрасили стіннівками шкільні коридори.

З 19 по 21 квітня було проведено

| етап конкурсу "Воскресни писанко".

Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

ОГОЛОШЕННЯ

Звіт керівника гімназії за 2022-2023 навчальний рік відбудеться 22 червня 2023 року о 16.00 год в Актовій залі гімназії.

Рішення № 199 від 25.07.2017.Станом на 25.07 зараховано до 1 класу:

1. Гаврилюк О.О.

Закарпатська область

89600,м.Мукачево

Паркова, 12

О/у майор міліції СКМСД Ільтьо М.В. Працівник кримінальної міліції в справах дітей, закріплений за школою. Контактний телефон - 102

Національна гаряча лінія з попередження насильства в сім’ї

0-800-500-335

Безкоштовне консультування з питань протидії торгівлі людьми за телефоном Національної гарячої лінії за номером

527 – з мобільного,           0 800 505 501, www.migrantinfo.org.ua