До дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ої річниці вигнання нацистів з України вчителем історії проведено круглий стіл "Часи не обирають", тематичні уроки з історії України "Україна пам'ятає подвиг солдат"; біібліотекарем школи підготовлено виставку документів до річниці перемоги у Другій світовій війні 1941 - 1945 років; Класними керівниками 5 - 11 класів проведео уроки мужності "Вічна пам'ять солдату -  герою", "Перемога. Свята перемога!", інформаційні хвилинки "Це було недавно, це було давно", "День пам'яті та надії".

Участь команди нашого закладу у Всеукраїнській військово-патріотичній грі "Джура"

 

26 квітня - день, коли ми згадуємо, обговорюємо подію, яка змінила життя не тільки жителів маленького містечка Прип'ять, але і всього світу. Наслідки техногенної катастрофи відчувають та відчуватимуть ще багато поколінь.
З метою формування в учнів поваги до історії українського народу до учнів 2-4 класів нашої школи проведено захід "Мужність і біль Чорнобиля".

Проведення дня ЦО в нашому закладі для відпрацювання дій в разі надзвичайних ситуацій. На навчанні був присутній завідувач НКНЦЗ та БЖД Семенович П.П.

 

12 квітня 2019 року команда нашого закладу взяла участь у Мукачівських міських змагання юних рятувальників "Школа безпеки".

 

19 березня учнями нашого закладу відвідано захід "Декада виробничих професій для учнів 8-9 класів" у Центральній міській бібліотеці ім. О. Духновича

"Вік живи, вік учись"

6 березня на базі нашої школи відбувся семінар вчителів основ здоров'я, який проведений вчителем Федак Т.М. на тему "Формування здоров'язбережувальної компетентності на уроках основ здоров'я".

Свято ніжності та краси

7 березня учні нашої школи підготували чудове свято з нагоди Міжнародного жіночого дня, насичене щирими привітання, ніжними піснями, креативними танцями. А також прикрасили школу чудовими стіннівками

 

Наша творчість

І етап конкурсу "Наш пошук і творчість тобі, Україно"

 

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

27 лютого учні нашого закладу відвідали захід "Медіаграмотна людина. Яка вона?", який було проведено в МЦДЮТ

Пам'ті героям Небесної Сотні

«Небе́сна Со́тня» — прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції Гідності) у грудні 2013 — лютому 2014 року.

 

21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною сотнею». Під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача…» (Джерело: https://uk.m.wikipedia.org/…/%D0%9D%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%81…)

В нашій школі класними керівниками Швандою Р. І. та Волошин О.М. проведено виховну годину для учнів 5,8 та 11 класів під назвою "Слава Небесній сотні". А також учнівським самоврядуванням покладено квіти та запалено свічки біля меморіалу Героям Небесній сотні на знак вшанування пам'яті невинно загиблих на Майдані

О, Боже наш добрий

З високого неба!

Молитву сьогодні

Заносим до Тебе.

За тих, що боролись

При станції Крути

За нашу Державу

Із ворогом лютим,

Що в битві цій впали

В цю зиму криваву...

Прийми їх до Себе!

Прийми в Свою славу!

А нам від цих Триста,

О, Боже, благаєм!

Любові дай вчитись

До рідного Краю!

"Молитва", Храплива Леся

 

З метою ознайомлення з трагічним минулим українського народу вчителем історії Біланчук Н.Д. проведено урок-реквієм для учнів 6 та 10 класу "На Аскольдовій могилі український цвіт"

Бій під Крутами

29 січня відзначається річниця тра­гедії під Крутами, де у 1918 році у нерівному бою з більшовицькими військами полягли більше трьох­сот захисників Української Народної Республіки. 

З метою вшанування пам'яті загиблих в бою для учнів 2-4 класів класоводами Морозан Л. М. Та Вербич Т.Ю. проведено захід "Бій під Крутами".

Голокост

27 січня 2005 року Генеральна асамблея ООН оголосила Днем вшанування пам'ять жертв Голокосту. "Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість", - йдеться в резолюції ГА ООН.

З метою ознайомлення з трагічними сторінками Голокосту, виховання поваги до історії народу класними керівниками Швандою Р.О. та Федько І.О. проведено урок-реквієм "Трагедія Бабиного Яру".

 

Конкурс малюнку "Охорона праці очима дітей ( 2 - 4 класи)

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
Кожного року в школах проводяться вихвоні години, виховні заходи, години спілкування приурочені цій події. В нашому закладі було проведено бесіду "Сторінками Історії України" для учнів 2 - 3 класів вчителем Вербич Т.Ю. Класним керівником 11 класу Волошин О.М.для учнів 8, 10 та 11 класів проведено виховну годину з переглядом презентації та фрагментів відеохронік "День Соборності України"

Сьогодні ми вшановуємо Святого Миколая. 
Свято Миколая припадає на 19 грудня. Святий Миколай за свого життя на землі маленьким дітям допомагав, тим, хто потребував опіки. І тепер його вважають опікуном та помічником дітей, та всіх, хто потрапляє в біду. 
У народних переказах святий Миколай боронить людей від різного стихійного лиха, а найбільше на воді. Ось чому всі рибалки у своїх домівках мали образ Святого Миколая.
Про Святого Миколая існує дуже багато легенд, але в нас найбільше закріпився звичай, що Миколай приносить у свій день чемним, вихованим дітям подарунки. 19 грудня Миколай збирає всіх дітей на суд. Добрій слухняній дитині він дає медяник і всім гарним дітям в цей день дарує подарунки.
В це свято у нашому закладі було організовано свято, на якому лунали пісні, вірші, молитви та повчальні історії. А також підведені підсумки конкурсу "Замість ялинки - новорічна композиція". Найкреативніші учні нагороджені грамотами.

Щороку 14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме ці люди ціною свого здоров'я долали наслідки страшної катастрофи, яка сталася 26 квітня 1996 року.

14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. День вшанування ліквідаторів встановили указом президента України у 2006 році. Цей день став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

 

Щорічно в НВК №15 проводяться заходи щодо вшановуння пам'ять ліквідаторів на ЧАЕС.

В рамках акції "16 днів проти насильства" заступником з НВР Криж Мариною Дмитрівною проведено виховний захід для учнів 5 -8 класів на тему "Булінг у школі". Учні дізналися про поняття "Булінг", види, учасників; що робити, якщо стаєш жертвою булінгу та як не цькувати інших. Також учні прослухали "Казку про Скріпочку" та переглянули мультфільми, які вчать бути толерантним, добрим до оточуючих та вчать поважати інших, сприймати їх такими як вони є.

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Чума 21-го століття, як часто сьогодні називають СНІД, була офіційно відкрита 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії.

Вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров'я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу.

Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Заходи, що традиційно проводяться в цей день, традиційно відбуваються із символом — Червоною стрічкою. Її вигадав художник Франк Мур. У 1991 році цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу. (Джерело: http://beyond.ua/vsesvitniy-den-borotbi-zi-snidom)

Тому у рамках програми «16 днів проти насильства» з метою інформування учнів про небезпеку СНІДу та усвідомлення правильного вибору в житті класним керівником 10 класу Федак Тетяною Михайлівною, педагогом-організатором Горничар Наталією Іванівною та учнями 10 класу було проведено захід "СНІД - смертельна загроза людству". В ході якого учні прослухали основну інформмацію про захворювання, шляхи його передачі, статистику, переглянули тематичне відео, презентації та вшанували пам'ять померлих від цієї хвороби.

Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз.

 

Заплачте разом, а не поодинці.

 

Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,

 

Що мали зватись гордо – українці!

 

Заплачте! Затужіть! Заголосіть!

 

Померлі люди стогнуть з тої днини,

 

Й благають: українці, донесіть

 

Стражденний біль голодної країни.

 

Згадайте нас – бо ж ми колись жили.

 

28 листопада 2006 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про голодомор 1932-1933 років в Україні», в першій статті якого було визначено, що цей голодомор є геноцидом українського народу. І тепер щороку в останню суботу листопада українці пригадують ті страшні роки, які пережив увесь народ і о 16.00 ставлять на вікнах будинків запалені свічки пам’яті.

Напередодні, бібліотекарем нашого закладу Сітар О.Д. проведені заходи для учнів 2 - 5 класів, щодо вшанування жертв голодомору

13 листопада 2014 р. президент України Петро Порошенко підписав Указ №872/2014 «Про День Гідності та Свободи», де зазначено що свято відзначатиметься щорічно 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Класними керівниками та класоводами НВК №15 проведено тематичні виховні години, перегляд та обговорення відео та презентацій.

16 листопада в світі відзначали Міжнародний день толерантності, терпимості. Толерантність - це повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності.
Визначення слова толерантність різними мовами земної кулі звучить по-різному:
в іспанській мові воно означає здатність визнавати відмінні від своїх власних ідеї або думки;
у французькій мові - відношення, при якому допускається, що інші можуть думати чи діяти інакше, ніж ти сам;
у англійській мові - готовність бути терпимим, поблажливим;
у китайській мові - бути великодушним по відношенню до інших ;
в арабській мові - прощення, поблажливість, м'якість, милосердя, співчуття, прихильність, терпіння, прихильність до інших;
в українській мові - здатність терпіти щось або когось (бути витриманим, витривалим, стійким, вміти миритися з існуванням чогось, когось).
З метою формування в учнів почуття толерантності до оточуючого світу в Мукачівському НВК №15 було проведено ряд заходів, присвячених цій темі.

Згідно листа голови Закарпатської облдержадміністрації 08.11.2018 р. №06-17/2549 15 листопада в нашому закладі проведено перевірку стану працездатності системи оповіщення.

11 листопада за традицією ми відзначаємо чудове, світле та радісне свято ,день покроваителя нашого чудового міста Мукачево -  День Святого Мартина. 

Наш заклад представив свої ліхтарики, до створення якого залучилися учні школи. 

23 жовтня підведено підсумки конкурсу "Дари осені". Учні проявили творчість та фантазію при створенні виробів із природних матеріалів. 
🍎🍌🍪🍎🍌🍪🍎🍌🍪🍎🍌🍪🍎🍌🍪
Також, учні провели ярмарку, в ході якої було зібрані кошти, які будуть перераховані на благодійність.

14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості відзначається День захисника Вітчизни. 
Учні НВК#15 підготували культурно-мистецький концерт "Слава Україні - героям слава". Лунали щирі слова подяки доблесним захисника, пісні та вірші про їх відвагу та мужність, продемонстровано відео про нелегкі будні воїнів та загиблих вшановано хвилиною мовчання.

 

 

Про вчителів є думка особлива:
Завжди такі розумні і красиві,
Такі начитані, і все на світі знають,
І терпеливо, мудро нас навчають!

У День всесвітній вчителям пошана,
Хай сила ваша буде нездоланна,
Хай люблять, поважають дуже діти,
Дарують вам і усмішки, і квіти!

Нехай колеги люблять і цінують,
Художники портрети намалюють,
А композитори пісні про вас складають,
І співаки вам пісню заспівають!

05 жовтня в НВК #15 лунали привітання, пісні, танці для вчителів, а також стіни прикрашали чудові газети, які підготували учні на честь свята.

1жовтня - Міжнародний день людини похилого віку. В цей день вітання лунають на честь дідусів і бабусь , ветеранів війни та праці, пенсіонерів. В нашому закладі в цей день проведено години спілкування "Мудрі та багаті літами", "Чому нас вчать дідусі і бабусі", "Добром забуте серце обігріте", виховна година " Планета старість", виготовлено газету приурочену події. А також, учні привітали вчителя-пенсіонера Ковальську Ольгу Юріївну.

Учні НВК #15 полюбляють не тільки вчитися, але передавати знання маленьким діткам. 29 вересня команда ЮІР нашого закладу відвідала ДНЗ #23 та провела цікавий захід, з метою вивчення та повторення малечею ПДР.

Відомий теолог Алі Апшероні колись писав :" Як добре коли у людини є можливість вибрати собі професію не за потребою, а погодившись з душевними схильностями". Напевно цієї ж думки притримується представниця Мукачівського центру зайнятості Оксана Коваленко. 21 вересня пані Оксана провела чергову лекцію для учнів НВК #15 на тему :" Вивчення інтересів, схильності, психофізичних особливостей школярів вимогам професії з урахуванням потреб ринку праці. Надання інформації про комплексне профорієнтаційне тестування на порталі "Моя кар'єра". Метою заходу є ознайомлення із сучасним ринком праці та його потребами, побудова власного професійного плану. 
Лекція пройшла як завжди в невимушеній, легкій, взаємодіючі й атмосфері.

Наші учні долучилися до екологічної акції "Міжнародний день чистих берегів".

Ось і настала довгоочікувана осінь - пора, коли учні та вчителі поринають у вирій навчання, пізнання нового, отримання знань. Перший день навчання 03 вересня почався з уроку, який пройшов під гаслом "Я українець, я європеєць". Класоводи та класні керівники підготували цікаву інформацію, відео, учні взяли участь у вікторинах, тематичних завданнях та дискусіях.

Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

        ОГОЛОШЕННЯ

Центр надання адміністративних послуг м. Мукачево повідомляє, що з 03 квітня 2017 року розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до дошкільного навчального закладу та 1-го класу загальноосвітнього навчального закладу.   Для проведення реєстрації дитини необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Мукачево, пл. О. Духновича, 2 (Ратуша)  та мати з собою такі документи:

- паспорт одного з батьків дитини (оригінал документа) або довідка про реєстрацію місця проживання дитини (можна отримати в ЦНАПі);

-свідоцтво про народження дитини (копія документа);

Прийом заяв проводитиметься:

понеділок, середа, п’ятниця

з 10.00 год. до 16.00 год. (без перерви).

Телефони для довідок: 5-44-68,  2-10-67,  2-31-39 

 

Рішення № 199 від 25.07.2017.Станом на 25.07 зараховано до 1 класу:

1. Гаврилюк О.О.

2.Продан Р. В.

3.Костичак Р.О.

4.Червінський Н.В.

5.Коцібан Б.А.

6.Москаленко С.С.

7.Йонаш К. А.

8.Оварі М.М.

9.Толстіков Н.Р.

10.Тюк А.О.

11.Бойко М.В.

12. Міток Е.Л.

13. Йонаш М.К.

14.Антонік К.В.

15. Шебела-Жуковська Н.І.

16. Горохович В.Ю.

Контактна інформація

Телефон: +38 03131 240 32

Факс: +38 03131 224 82

Адреса:

Закарпатська область

89600,м.Мукачево

Лермонтова, 12

 О/у майор міліції СКМСД Ільтьо М.В. Працівник кримінальної міліції в справах дітей, закріплений за школою. Контактний телефон - 102

Національна гаряча лінія з попередження насильства в сім’ї

0-800-500-335 

 

Безкоштовне консультування з питань протидії торгівлі людьми за телефоном Національної гарячої лінії за номером

527 – з мобільного,           0 800 505 501, www.migrantinfo.org.ua