Військово-патріотична гра "Джура"

12 травня з учнями 1- 11 класів проведено єдиний національний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"

Мукачево - веломісто №1

В рамках тижня безпеки дорожнього руху в Україні 11 травня учні нашого навчального закладу взяли участь у просвітницькому заході, який відбувся у читальному залі міської бібліотеки. Захід  мав на меті доповнити і узагальнити знання дітей про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, пояснити значення розмітки на дорозі, а також виховувати культуру поведінки на вулицях міста; бережливе ставлення до власного життя і здоров'я.

Привітання ветерана

 

Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.
9 травня в День пам'яті Перемоги учні школи привітали ветерана Великої Вітчизняної війни Дорфмана Георгия Натановича. Який  розповів про своє дитинство та ті жахливі роки війни.

 

 

Конкурс шкільних малюнків "Мої права"

4 травня волонтером з фонду "Відродження" було проведено лекцію з елементами тестування на тему "Формування навичок безпечної поведінки у підлітків"

Екскурсія у ДПРЧ

3 травня учні 6 класу відвідали  Державну пожежно- рятувальну частину №17. Де  мали змогу ознайомитися з роботою рятувальників та побачити їхнє приладдя. Начальник караула Симчик Ю. розповів дітям про основні причини і джерела виникнення загорянь в побуті,  засоби оповіщення, а також про дії в разі виникнення вогню. По закінченню екскурсії учні дізналися багато цікавого та зробили певні висновки про  пожежну безпеку.

Міжнародний день визволення в’язнів концтаборів

 З нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів концтаборів у нашому навчальному закладі було проведено  круглий стіл “А пам'ять буде жити вічно”  (вчителем історії Біланчук Н. з учнями 7 — 11 класів).

Завбібліотекою Сітар О. організовано шкільну тематичну книжкову виставку “Україна в роки Другої світової війни (1939–1945 рр.), а також класоводами та класними керівниками 1 – 11 класів проведено виховні години  “Кривава ціна миру в Європі 1945-го та сьогодні”, «Якщо на землі є пекло», «Фашистські табори – геноцид проти людства», «Дні пам’яті та надії" та конкурс малюнків по класах. 

 

Агітбригада ЮІР відвідала вихованців НВК №15

З метою пропаганди дотримання Правил Дорожнього Руху та профілактики нещасних випадків шкільна бригада ЮІР відвідала дошкільнят НВК №15. Юні ЮІРівці разом з патрульними поліції розповідали про важливість дотримання Правил Дорожнього Руху. Діти  мали можливість вивчити жести регулювальника та повторити правила переходу вулиці.

Благоустрій

 

Протягом тижня учні школи разом з класними керівниками проводили заходи по благоустрою та озелененню прилеглої території школи.  Ці заходи покликані виховувати у дітей почуття прекрасного, любові до природи і рідного краю, усвідомлення необхідності екологічного вибору, орієнтованого на загальнолюдські цінності, а також навички ефективного спілкування та участі в житті школи.

 

Безпека на дорозі для наймолодших

В рамках тижня безпеки життєдіяльності учні нашої школи з командою ЮІР разом з патрульною поліцією відвідали ДНЗ № 19. Виступили перед маленькими учасниками дорожнього руху, розповіли про дорожні знаки та правила безпечної поведінки на дорозі. Також вихованці  переглянули мультфільм про "Безпеку дорожнього руху" від тітоньки Сови.

Обласний етап змагання ЮІР

Цивільна оборона

Герої не вмирають!

 

21 квітня 2017 року, на фасаді навчально-виховного комплексу встановлено меморіальну дошку колишньому випускнику школи Михайлу Покидченку. Якого вбито кулею снайпера 05 грудня 2016р. Він був сильною, мужньою і відважною людиною, який став на захист рідної землі. Саме таким Михайло Покидченко залишиться у нашій пам'яті. Героям  Слава!

 

ЮІР

20 квітня на базі нашої школи пройшов міський конкурс -огляд загонів юних інспекторів руху. Участь у якому взяли всі школи міста. Учасники конкурсу прошли 5етапів: знавці Правил дорожнього руху; юні регулювальники; велосипедна естафета; надання медичної допомоги потерпілим у ДТП та конкурс агітбригад юних інспекторів руху.

За підсумками журі НВК № 15 зайняло 1 місце

 

5.04.2017- Батьківська конференція

1. Доповідь  «Конфлікт в учнівському колективі,  шляхи запобігання та конструктивного розв'язання  проблем»

  2. Зв'язок   сім'ї  та школи
 
3. Про
   безпечний Інтернет.
  4.
Про  проведення ДПА 4 та 9 класах та ЗНО у 11класі.
  5.
Різне

                                                                                      Дитячі книжки всі люблять,

адже вони так близько до чуда,

їм шану і повагу – вони крутіші, ніж варення.

 Останніми днями березня  в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» № 15 відбувся тиждень дитячого читання. Бібліотекар О.Сітар провела заходи по залученню дітей до відвідування бібліотеки та читання. Своїм  «книго любчикам»  вона розповіла про сучасних авторів та письменників, ознайомила з їх з творами. Кожній дитині треба пояснити - чому потрібно впустити книгу в своє серце і для чого. Адже торкаючись руками до паперових сторінок книги, ми можемо згадати минуле і заглянути в майбутнє.

 

Ура! Ми молодці!

Сьогодні, 31березня пройшов ІІ етап Спартакіади серед допризивної молоді міста Мукачева, де учні нашої школи зайняли ІІІ загальнокомандне  місце та І місце на етапі "Крос 800 метрів (юнаки)".

2017 — Рік Японії в Україні

Останнім часом одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні є Японія. 

З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, популяризації та вивчення історії, культури, традицій народу Японії 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні.

     Це - ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур.

Таким чином у нашому закладі протягом першого кварталу було проведено такі заходи: 1-4 класи - екскурсія до квітучої сакури, конкурс малюнків "Рослинні символи Японії (сакура і хризантема).

Бесіда "Традиційні види спорту в Японії".

У бібліотеці розміщена виставка " Поетичні перлини Сходу"

5-7 класи - перегляд презентацій про Японію, інформаційні хвилинки  "Що ми знаємо про японську культуру?"

Розумники і розумниці

21 березня на базі нашого навчального закладу пройшов фінальний етап пізнавально- інтелектуальної гри "Розумники й розумниці" серед учнів 7-9 класів. Учасники гри обрали назви своїх команд: такі як "Сонечко" "Еліта", "Мункач", "Гноми", "Молоді українці", "Лідери", "Чемпіони", а також показали згуртованість учнівського колективу та із задоволенням виконували поставлені їм  завдання.

Конкурс "Воскресни писанко"

 

З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва 17 березня в закладі було проведено І етап конкурсу писанкарства "Воскресни, писанко!".

 

                                  Відділ активної підтримки    Мукачівського МЦЗ

 

                                  «Вибираючи професію – не помились »

 

Вступаючи в самостійне життя, кожен випускник  вирішує для себе  проблему  професійного вибору. Так,  14 березня  2017 року фахівці  з профорієнтації завітали з  профорієнтаційним уроком до учнівської молоді Мукачівського НВК ЗОШ №15- I-III ступенів –ДНЗ №15.

  Ефективність  процесу  профорієнтації  визначається  глибиною обізнаності  молоді про трудовий процес , про сферу діяльності , в якій людина зможе себе реалізувати .Для цього потрібно знати інтереси учнів. Випускник вибирає , ту професію про яку має інформацію. У сучасному світі  більше 40 тисяч професій. Щоб зорієнтуватись в такій великій  різноманітності професій , школярам на допомогу приходять  фахівці центру зайнятості, вчителі та батьки. Весь   комплекс профорієнтаційних    заходів  допомагає   школярам  у професійному самовизначенні , що дозволяє у майбутньому  здійснити правильний  професійний вибір , від якого буде  залежати її професійне життя.   

 Вибір професії , та вступ до самостійного життя, це одне з найважливіших рішень у житті. Нікому з школярів не  можливо визначити своє майбутнє на перед, але кожному  під силу  визначити професію , з якою  поєднається життя.  

Вступаючи в активне самостійне життя, кожна молода людина  вирішує для себе  проблеми  професійного і життєвого вибору. Професійне самовизначення  в сучасному світі є найважливішим аспектом  повноцінної  життєдіяльності  людини.

 

  Бажаємо   випускникам   успіхів  у виборі професії! 

 

Жінко, ти завжди велична!

                                                 

 

Жінка! Скільки в цьому слові ніжності, мудрості, сили і доброти. В шані схиляємо голови перед тобою, жінко. В тобі поєдналося все прекрасне, добре, чисте. Адже жінка – кохана, дружина, хранителька сімейного щастя. Адже жінка прийшла в цей світ для любові… - такими словами розпочали ведучі урочисте свято «Жінко, ти завжди велична!»  присвячене 8 Березню.

                                                  Вклоняємося тобі, мати роду людського, 
Ім’я якій – жінка.
Хай квітнуть ваша краса та материнство 
Не зміліють джерела доброти, натхнення і мудрості.
Нехай чарівна і загадкова посмішка
Супроводжує Вас завжди у свята, і в будні.
На роботі і удома,серед рідних друзів, по весні й осінньої пори.
Нехай удача супроводжує Вас усюди.
Нехай увесь світ, з незліченими його принадами буде біля ваших ніг.
Хай бог охороняє Вас від злого
Хай світить сонце і колосяться жита,
Щоб були ви щасливі і здорові
На многії і благії літа « Многая літа!»

 

Здай кров заради життя

Учні нашого навчального закладу взяли участь у ІІ Міжнародному конкурсі "Здай кров заради життя". Основним завданням якого було: формування здорового способу життя серед дітей та підлітків; популяризація ідеї добровільного безпечного донорства крові в Україні та Литві, а також формування активної життєвої позиції, готовність брати участь у суспільному і культурному житті країни. Вихованці із задоволенням підготували ряд малюнків на дану тематику.

Виставка науково- технічної творчості "Наш пошук і творчість - тобі, Україно"

Зустріч з воїнами-афганцями

Міжнародний день рідної мови

Здоровий і корисний відпочинок

 

З метою підготовки до участі у міжшкільній спартакіаді з зимових видів спорту, пропаганди здорового способу життя, оздоровлення та згуртування дитячого колективу  17 лютого 2017 року відбулися тренувальні збори команди учнів 8 – 11 класів нашої школи у санаторії "Синяк" на гірськолижних підйомниках.

 

"Крок за кроком"

В рамках реалізації проекту "Крок за кроком" наш навчальний заклад відвідала науковий співробітник інституту спеціальної педагогіки НАПН України Інна Луценко. Яка надала рекомендації вчителям початкової ланки стосовно використання нових кооперативних методів навчання у роботі з учнями. Вчителі ж поділилися своїм набутим досвідом на практиці. Продемонстрували як проходять "Ранкові зустрічі", різні комунікативні ігри, а також провели відкриті уроки в нестандартній. формі 

Гра "Пізнайко"

15 лютого Будинок школярів на базі школи проводив пізнавально-розважальну гру "Пізнайко" з учнями початкової ланки.

День святого Валентина

14.02 2017р в нашому навчальному закладі було відзначено день святого Валентина. Учні 1-11кл. взяли активну участь у виготовленні стінгазет та з радістю обмінювалися валентинками.   

Свято Миколая                                                   19.12.2016 р.

Для учнів нашої школи та їх батьків Вихователь ГПД Бурдига Н. разом з учнями початкових класів підготувала святкову виставу про Святого Миколая.

"Розкажу Миколаю про що я читаю"                 16.12.2016 р.

Учениця 3 класу Басанець Домініка прийняла участь у літературному святі - конкурсі "Розкажу Миколаю про  що я читаю" та була нагороджена грамотою Мукачівської ЦБС за ІІ призове місце.

Лекція "Протидія торгівлею людьми"               15.12.2016 р.

Брижак Вірою з БФСМ проведено лекцю з учнями школи про "Протидію торгівлею людьми".

Тиждень початкових класів                                   02.12.2016 р.

  З 28 листопада по 2 грудня проходив тиждень початкових класів. Робота розпочалася відкриття тижня. Казкові герої Буратіно і Мальвіна ознайомили учнів з планом роботи. В цей день Вербич Т. провела урок читання  в 4 класі «Казка вчить ,як на світі жить»   та вікторину «Для чого бути ввічливим?».

  У вівторок відбувся урок математики  в 2 класі,який провела Капац Н. та між учнями початкових класів проведена математична естафета.

  Наступного дня діти позмагалися у читанні віршів та  Ротова Н. з третьокласниками показали урок читання.

  Морозан Л. організувала  роботу першокласників у центрах діяльності , використавши елементи кооперативного навчання і брали участь у ранковій зустрічі.

  1 грудня відбулися батьківські збори, де батьків ознайомили  з новою освітньою програмою «Крок за кроком» за якою працюють вчителі початкових класів нашої школи.

  На завершення тижня бібліотекар школи , Сітар О. підготувала тематичну виставку книг та провела вікторину «Етикет казкових героїв».

  При підведенні підсумків,переможці були нагороджені грамотами.

 

"Крок за кроком"                                                    01.12.2016 р.

В рамках тижня Початкової школи та реалізації проекту "Крок за кроком" вчителем 1 класу Морозан Л. проведено день роботи в центрах діяльності.

Також вчителями початкових класів проведено батьківські збори з метою ознайомлення батьків з програмою "Забезпечення якісної освіти для ромських дітей у дошкільних навчальних закладах і початкових класах" Всеураїнського Фонду "Крок за кроком" 

Флешмоб "Молодь проти СНІДу"                        01.12.2016 р.

Представники учнівського самоврядування школи прийняли участь у міському флешмобі "Молодь проти СНІДу".

Правда про ВІЛ - СНІД                                          01.12.2016 р.

Брижак Вірою (представником БФ "ВСМ") проведено лекцію з учнями 9 класу на тему "Правда про ВІЛ - СНІД".

"Правда про наркотики"                                      30.11.2016 р.

Тренером Морозовою Наталією з Громадської організації "Фонд "Крімінон - Надія" з учнями 8-9 класів проведено лекцію "Правда про наркотики".

Конкурс на кращого читця.                                   30.11.2016 р.

В рамках тижня "Початкової школи" для учнів 1-4 класів провели читацький конкурс. Учні мали можливість проявити артистизм та декламаторське мистецтво.

"Ранкові зустрічі"                                                  30.11.2016 р.

В рамках проекту "Забезпечення якісної освіти для ромських дітей у дошкільних навчальних закладах і початкових класах" Всеураїнського Фонду "Крок за кроком" вчителі початкових класів проводять "Ранкові зустрічі".

Нагородження                                                           29.11.2016 р.

Сьогодні в м. Ужгород на площі Театральній відбулося офіційне нагородження наших учнів, які напередодні взяли участь в конкурсі «Юних патрульних» та вибороли І місце.

Жорстоке поводження в дитячому середовищі. 28.11.2016 р.

Головним спеціалістом ССД Орос Л.П. проведено лекцію для учнів школи на тему: "Жорстоке поводження в дитячому середовищі"

Протидія насиллю.                                                   28.11.2016 р.

Практичним психологом школи проведено анкетування та виховний захід щодо попередження насилля серед неповнолітніх.

Лекція "Комп'ютерна залежність"                       24.11.2016 р.

Брижак Вірою (представником БФ "ВСМ") проведено лекцію з учнями 8-9 класу на тему "Комп'ютерна залежність"

«Children patrol police»                                           18.11.2016 р.

В Управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева в рамках Тижня безпеки дорожнього руху та з нагоди 1-ї річниці від дня запуску патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві провели конкурс для дітей під назвою «Юні патрульні». 

 

Серед основних завдань був конкурс агідбригад, регулювальників, велосипедна естафета та страйкбольна стрільба. Також члени загонів проходили тестування на знання ПДР.

 

По завершенню всіх випробувань журі, до складу якого ввійшло як керівництво УПП, так і патрульні, обрали переможців. Почесне перше місце посіли учні нашої школи. Друге місце зайняли школярі Перечинської гімназії. Третє місце розділили збірна команда «Карітас» та учні Ужгородської ЗОШ №8.

 

В кінці заходу діти взяли участь у невеличкому флешмобі, присвяченому 1-й річниці Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева.

Готуємось до «Children patrol police»                   17.11.2016 р.

 Триває підготовка команди ЮІР нашої школи до участі у конкурсі «Children patrol police», який відбудеться на базі Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції.

"Я - патріот"                                                             16.11.2016 р.

 Мукачівським Центром Позашкільної Освіти проведено пізнавально-розважальну гру «Я-патріот» для учнів 7-9 класів нашої школи. Учні були поділені на 4 команди. За умовами конкурсу, учням необхідно було продемонструвати свої знання у таких галузях:

- "Українські народні звичаї",

- "Закарпаття - мій рідний край",

- "Вірю - не вірю",

- "Закарпатсько-український словник".

Команди завзято змагались та проявляли креативність, за що і були нагороджені грамотами

День Св.Мартина.                                                    11.11.2016 р.

Учні школи прийняли участь у святковій ході ліхтариків, приуроченій 1700 річниці з дня народження Мартина Турського, який є святим покровителем Мукачева. Діти відвідали урочистий молебень на честь покровителя міста, переглянули  дитячу міні-виставу "Легенда про Святого Мартина" та показовий лицарський бій.

Семінар заступників директорів шкіл з ВР    03.11.2016 р.

  03 листопада відбувся  міський навчально – методичний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему: «Організація співпраці школи з правоохоронними  та іншими державними органами влади».

  Основною метою семінару була презентація досвіду роботи НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» №15 з представниками правоохоронних органів. Заступник директора з НВР В.Кізман поділилась досягненнями навчального закладу у реалізації проекту «Школа і поліція», досвідом тісної співпраці працівників поліції з вихованцями школи та їх досягненнями у спільній правовиховній роботі.

  Активну участь у проведенні семінару взяли: заступник начальника Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева Найман Валерій,  полісмени-шкільні рейнджери Копинець Вікторія та Неля Тішкова, які займаються навчально-профілактичною роботою в освітніх закладах.

  Під час зустрічі учасники семінару обговорили подальшу співпрацю шкіл та патрульної поліції, узгодили плани заходів та нові спільні проекти в рамках програми «Школа і поліція».

 

"Осінній вернісаж"                                                  28.10.2016 р.

Для учнів початкових класів педагогом - організатором Горничар Н., шкільним бібліотекрем Сітар О. та музкерівником Свалявчик Л. було організовано та проведено свято Осені.

 

Сітар О. відзначила грамотами кращих читачів серед учнів початкових класів.

Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

        ОГОЛОШЕННЯ

Центр надання адміністративних послуг м. Мукачево повідомляє, що з 03 квітня 2017 року розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до дошкільного навчального закладу та 1-го класу загальноосвітнього навчального закладу.   Для проведення реєстрації дитини необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Мукачево, пл. О. Духновича, 2 (Ратуша)  та мати з собою такі документи:

- паспорт одного з батьків дитини (оригінал документа) або довідка про реєстрацію місця проживання дитини (можна отримати в ЦНАПі);

-свідоцтво про народження дитини (копія документа);

Прийом заяв проводитиметься:

понеділок, середа, п’ятниця

з 10.00 год. до 16.00 год. (без перерви).

Телефони для довідок: 5-44-68,  2-10-67,  2-31-39 

 

Рішення № 199 від 25.07.2017.Станом на 25.07 зараховано до 1 класу:

1. Гаврилюк О.О.

2.Продан Р. В.

3.Костичак Р.О.

4.Червінський Н.В.

5.Коцібан Б.А.

6.Москаленко С.С.

7.Йонаш К. А.

8.Оварі М.М.

9.Толстіков Н.Р.

10.Тюк А.О.

11.Бойко М.В.

12. Міток Е.Л.

13. Йонаш М.К.

14.Антонік К.В.

15. Шебела-Жуковська Н.І.

16. Горохович В.Ю.

Контактна інформація

Телефон: +38 03131 240 32

Факс: +38 03131 224 82

Адреса:

Закарпатська область

89600,м.Мукачево

Лермонтова, 12

 О/у майор міліції СКМСД Ільтьо М.В. Працівник кримінальної міліції в справах дітей, закріплений за школою. Контактний телефон - 102

Національна гаряча лінія з попередження насильства в сім’ї

0-800-500-335 

 

Безкоштовне консультування з питань протидії торгівлі людьми за телефоном Національної гарячої лінії за номером

527 – з мобільного,           0 800 505 501, www.migrantinfo.org.ua