У затишному куточку міста Мукачева на вулиці Лермонтова, 12 височить чудова споруда – Мукачівська загальноосвітня школа – інтернат І – ІІ ступенів, створена рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради      № 130 від 13 липня 2000 року.

Загальноосвітня школа – інтернат – це загальноосвітній навчальний заклад І – ІІ ступеня, що забезпечує реалізацію права дітей, які потребують соціальної допомоги, на загальну середню освіту.

Головним завданням  є утримання, виховання та навчання дітей, які потребують соціальної допомоги (не мають необхідних умов для навчання та виховання в сім’ї), розвиток їх природних здібностей, формування соціально зрілої особистості.

З липня 2000 року директором школи – інтернату призначено Карпенко Сергія Олеговича 1 вересня 2000 року за парти сіли 150 чоловік.

Основу колективу склали педагоги гімназії-інтернату та ЗОШ № 12. Багато зусиль приклали заступники директора з навчально-виховної роботи Патюк Маргарета Іванівна, з господарської роботи Іванина Ганна Іванівна, старший вихователь Шепа Ольга Семенівна, які надали школі неповторного шарму, затишку.   

Багато зусиль з формування в учнів почуття прекрасного, любові до рідного краю доклала   Квак Г. Ю., яка     брала активну участь в організації туристичних екскурсій по Закарпаттю.

 Навчальний заклад підтримує традиції українського народу: проводить звітні концерти, тематичні вечори, працюють гуртки та факультативи. 

Учні навчального закладу беруть активну участь у позакласній та позашкільній роботі, займають призові місця в міських та обласних конкурсах і змаганнях.

Велику роботу з організації учнівського колективу проводить вчитель історії та правознавства Біланчук Наталія Дьердівна.

 Добру роботу з учнями демонструє вчитель початкових класів Вербич Тетяна Юріївна,  учні якої - призери міських олімпіад  серед початкових класів. Серед здобутків школи у навчанні – призери міських олімпіад з біології та хімії – вчителі Голіш Юрій Ілліч та Федак Тетяна Михайлівна.

З березня 2005 року директором школи призначено Голіш Юрія Ілліча. За час його керівництва у школі покращилась матеріальна база: повністю оновлено м’який інвентар та ліжка у всіх спальнях, у кожному блоці обладнано душові кабіни та кімнати особистої гігієни, обладнано кабінет історії та правознавства, обслуговуючої праці, актовий зал, ігрова кімната, частково оновлено обладнання кухні.

На даний час навчально – виховний процес у школі контролюють заступники директора з навчально – виховної роботи Шкріба Тетяна Іванівна та Кізман Вікторія Степанівна.

Навчальний заклад співпрацює із благодійними організаціями, бере участь у акціях та проектах. У 2007 році вихованці стали лауреатами Всеукраїнської акції,  присвяченій боротьбі зі СНІДом, школа є переможцем першого етапу Всеукраїнського конкурсу серед шкіл-інтернатів «Майстерня талантів». На даний час у школі реалізовуються проекти «Рівний - Рівному», «Майбутнє починається сьогодні», які підтримані МОН України, вивчається питання про реалізацію проекту наставництва.

Класними керівниками та вихователями проводяться різні заходи та конкурси.

Спільно з фондом «ADRA», Чеська республіка,  постійно організовується робота волонтерів у дитячому таборі відпочинку «Надія», які створюють креативні групи дітей, з розвитку їх творчих обдарувань: плетіння з бісеру, прикладне мистецтво, малювання, вивчення англійської мови, спортивні ігри, що робить перебування в таборі дітей цікавим і корисним.

 

За допомогою волонтерів з «ADRA», побудовано ігровий майданчик та розмальовано альтанки для відпочинку дітей, замінено дах на навчальному корпусі школи та котельні.

Три роки поспіль 25 кращих учнів закладу нагороджуювались путівками до Угорщини, де приймають участь у Європейському «Фестивалі квітів».

У 2012 році за підтримки благодійного фонду «Дуга – Замечек» 28 учнів відвідали Чеську Республіку та мали змогу відпочити у дитячому таборі «Мішінєц».

Школа багато років є призером обласного огляду-конкурсу загонів ЮІР. Наші учні прийняли участь у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнської військово - патріотичної гри "Зірниця" та були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України та Міністерства оборони України.

Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

        ОГОЛОШЕННЯ

Центр надання адміністративних послуг м. Мукачево повідомляє, що з 03 квітня 2017 року розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до дошкільного навчального закладу та 1-го класу загальноосвітнього навчального закладу.   Для проведення реєстрації дитини необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Мукачево, пл. О. Духновича, 2 (Ратуша)  та мати з собою такі документи:

- паспорт одного з батьків дитини (оригінал документа) або довідка про реєстрацію місця проживання дитини (можна отримати в ЦНАПі);

-свідоцтво про народження дитини (копія документа);

Прийом заяв проводитиметься:

понеділок, середа, п’ятниця

з 10.00 год. до 16.00 год. (без перерви).

Телефони для довідок: 5-44-68,  2-10-67,  2-31-39 

 

Рішення № 199 від 25.07.2017.Станом на 25.07 зараховано до 1 класу:

1. Гаврилюк О.О.

2.Продан Р. В.

3.Костичак Р.О.

4.Червінський Н.В.

5.Коцібан Б.А.

6.Москаленко С.С.

7.Йонаш К. А.

8.Оварі М.М.

9.Толстіков Н.Р.

10.Тюк А.О.

11.Бойко М.В.

12. Міток Е.Л.

13. Йонаш М.К.

14.Антонік К.В.

15. Шебела-Жуковська Н.І.

16. Горохович В.Ю.

Контактна інформація

Телефон: +38 03131 240 32

Факс: +38 03131 224 82

Адреса:

Закарпатська область

89600,м.Мукачево

Лермонтова, 12

 О/у майор міліції СКМСД Ільтьо М.В. Працівник кримінальної міліції в справах дітей, закріплений за школою. Контактний телефон - 102

Національна гаряча лінія з попередження насильства в сім’ї

0-800-500-335 

 

Безкоштовне консультування з питань протидії торгівлі людьми за телефоном Національної гарячої лінії за номером

527 – з мобільного,           0 800 505 501, www.migrantinfo.org.ua