Профорієнтаційна робота.                                      06.04.2016 р.

 

 Учні 8-9 класів разом з практичним психологом школи відвідали Мукачівський аграрний коледж з метою правильного вибору майбутньої професії учнями та їх подальшої соціальної адаптації. Завідувач відділом прородничих дисциплін Соскіда С.Я. провів з учнями екскурсію по навчальному закладу, змістовно розповів про дисципліни, які вивчають студенти та яких спеціалістів випускає Мукачівський аграрний коледж. 

Тиждень англійської мови пройшов під гаслом: «Вивчай, знай і розмовляй англійською».                            04.04.2016 р.

Цього дня відбувся конкурс на кращу стіннівку «English speaking countries». Учні виявили свою творчі здібності, тому всі постери були цікавими, змістовними та актуальними.

Серед молодших школярів відбувся конкурс віршів «My favourite pet». 

Команди учнів 7-11 класів перевіряли знання англомовного матеріалу в інтелектуально-розважальній програмі «Travelling to English speaking countries».

                                  Додаток 1

                                  до наказу                   управління освіти

                                                                                               28 березня 201650/АГ

 

Список 

 території міста, закріплений за Мукачівською ЗОШ І-ІІІ ст.№15,

 

для здійснення обліку дітей і підлітків шкільного віку у 2016 році

 

 

вул. Айвазовського, Беци Й., Борканюка, Братів Реваїв, Бращайка Ю., Вайди С.,  Вітенбергера М.(Спортивна), Бульв. Героїв Карпатської України, Глінки, Грінченка Б., Грушевського (від вул. Садової до вул. Чайковського), Дулова, Духновича (від перехрестя вулиць Купальна-Пирогова до залізничного переїзду), Духновича пров., Єпархіальна, Йосипа Жупана, Качинського Леха, Клочурака С., Кошута, Крива, Купальна, Лермонтова, Мазепи Івана, Маргіттая Антонія, Млинська, Музикальна, Мункачі, Мусорського, Мондич Олени, Оробця,  Парканія (від вул. Садової до вул. Вітенберга), Пархоменка, Патруса-Карпатського А., Пам’ятна, Пирогова, Чендея Івана (Радищева), Римського-Корсакова, І  пров. Римського-Корсакова, ІІ  пров. Римського-Корсакова, Садова, Свободи, Стуса, Стеця Павла (Тельмана), Терека, Петкі Шандора (Ударників), Химинця  Юліана, Цібере Павла, Чайковського, Чорновола В., Шандора Пака

 

Загальношкільна батьківська конференція.    24.03.2016 р.

 "Інтеграція сім’ї і школи у виховання духовно-моральної  особистості"

 

 

1.      Вплив моральної атмосфери і психологічного клімату сім’ї  на формування дитини. Батьківський авторитет та традиції у родині. (заступник директора школи з НВРКізман В.)

 

 

2.      Роль  сім’ї  і  школи  у  формуванні  і підтримці  мотивації  учнів  до навчання. (практичний психолог Кобіль Я.)

 

 

3.      Про підготовку учнів до державної підсумкової атестації в 4, 9 та 11 класах. (заступник директора школи з НВР Шкріба Т.)

 

 

4.      Різне.

Зустріч учнів 5-9 класів з працівниками поліції. 21.03.2016р.

Працівники нової поліції розповіли учням про специфіку своєї роботи. Учні активно ставили питання, цікавилися нововведеннями та змінами, які відбулися. Разом з інспекторами діти повторили правила дорожнього руху і, звісно ж, зробили фото з гостями.

 

 

Екскурсія в Мукачівський центр зайнятості.   14.03.2016 р.

Щорічно працівники Центру зайнятості проводять зустріч з випускниками школи, знайомлять їх з професіями, які користуються попитом у нашому регіоні. Представники Центру надали інформацію про допоміжні курси, перекваліфікацію в разі не працевлаштування, про допомогу Центру зайнятості з працевлаштуванням.

 

Спартакіада з волейболу.                                     11.03.2016 р.

У нелегкій боротьбі команда школи виборола ІІ призове місце у міській спартакіаді з волейболу. У фіналі нащі учні зустрілись з командами ЗОШ №6, №10 та №13. У боротьбі за І перше місце  команда програла з рахунком 3:2 (14:16, 15:7, 12:15).

Зустріч з працівниками патрульної поліції.      09.03.2016 р.

  

В актовій залі школи відбулась зустріч працівників патрульної поліції м. Мукачева з учнями початкових класів.

Під час зустрічі поліцейські цікаво та змістовно в доступній для дітей формі розповіли про дорожній рух і правила поведінки на дорозі. По закінченню розповіді патрульних кожен з учнів мав змогу задати їм запитання, зробити селфі з поліцейським, а також посидіти за кермом поліцейського автомобіля.

 

Завершуючи зустріч, патрульні поліцейські  попросили малечу ніколи не порушувати правила дорожнього руху. В свою чергу початківці підготували для гостей малюнки. 

Декада української мови та літератури.                                      09.03.2016 р.

З 22 лютого по 04 березня  2016 року в нашій школі проходить декада української мови та літератури, яка включає в себе різні  заходи:  виховні години;  круглі столи; літературні вікторини; виставки малюнків і плакатів, приурочених Т. Шевченкові, Лесі Українці, Міжнародному дню рідної мови;  відбуваються шкільні та міські конкурси читців-декламаторів, присвячені 145-й річниці від дня народження Лесі Українки та  202-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка та багато інших. Одним із шляхів реалізації даної мети є залучення дітей до участі в різноманітних інтерактивних конкурсах, які дають можливість учням змагатися з однолітками. 

Сторінками життя Кобзаря разом з Тетяною Лебединською.                                                        09.03.2016 р.

В рамках Шевченківських читань, присвячених 202 річниці від дня народження Великого Кобзаря, у Мукачівській міській центральній бібліотеці ім. О. Духновича відбулася зустріч з надзвичайно цікавою та неординарною особистістю, подвижницею української культури – Тетяною Миколаївною Лебединською. В очікуванні поважної гості, яка затримувалася після зустрічі із ужгородськими читачами, юнаки і дівчата дарма часу не гаяли. Отримавши збірки Шевченка, кожен бажаючий мав можливість читати поезію Великого Кобзаря біля мікрофону

Учень 7 класу нашої школи Грицишин Олександр читав вірш "Кавказ".

Привітання до 8 березня.                                       04.03 2016 р.

Учні школи підготували виступ для привітання наших шефів - Мукачівський прикордонний загін з наступаючим святом.

Урочиста частина до 8 Березня.                         04.03.2016 р.

      Сьогодні 4 березня у актовій залі відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня.

 Теплі слова вітання зі святом адресував жіноцтву директор школи Ю. Голіш.

Жінка – мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають. Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок. Слова захоплення, глибокої вдячності та шани були адресовані жінкам.

"З Україною в серці"                                             25.02.2016 р.

До місячника національно - патріотичного виховання "Я - громадянин, я - патріот, я - житель свого міста" вихователем школи Шванда Р.О. проведено урок мужності "З Україною в серці".

Зустріч з випускником школи, бійцем ПС Покідченком М. 24.02.2016 р.

      Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до своєї країни, гордості за наших захисників адміністрація школи організувала зустріч з учаником АТО, бійцем ДУК Правий сектор, колишнім випускником нашої школи Покідченко Михайлом.

Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений у собі, справжній патріот України. З глибоким сумом та болем в очах боєць ділився з учнями своїми спогадами.

    Учні, затаївши подих, слухали Михайла, а на вдячність подарували пісню "Кленова балада" (Давид Степан) та "Вірш до тата" у виконанні учениці 2-го класу Тюк Валерії.

    Такі уроки мужності назавжди залишаться в пам'яті та стануть справжніми уроками життя.

До уваги випускників навчальних закладів.

Приймальна комісія Мукачівського державного університету надає

інформаційні матеріали, щодо вступу до  ВНЗ  у 2016 році. 

Буклет МДУ 1.pdf
Adobe Acrobat Document 47.6 KB
Буклет МДУ 2.pdf
Adobe Acrobat Document 58.3 KB
Буклет МДУ 3.pdf
Adobe Acrobat Document 41.6 KB

До міжнародного дня рідної мови.           22.02.2016 р.

 

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Вчителями української мови та літератури проведено ряд заходів, присвячених декаді української мови.

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.                                             19.02.2016 р.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Хвилиною мовчання розпочався виховний захід "Зима, яка змінила нас",присвячений  пам'яті Героїв Небесної сотні.  

 Світла пам’ять тим, хто зробив нашу країну іншою. Їх вчинки не будуть забуті ніколи.

На порозі Новий Рік.                                               24.12.2015 р.

 

Зимові свята люблять  і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. 

24 грудня чарівне дійство завітало до учнів нашої школи. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті.

Свої таланти продемонстрували учні 8-го класу під керівництвом педагога-організатора Горничар Н., муз.керівника Свалявчик Л. та класного керівника Волошин О..

 

 

"Шукаємо молоді педагогічні таланти"          23.12.2015 р.

 

Вчитель англійської мови  Решетар О. проводить урок з учнями 1-го класу на тему "Моя сім'я".

 

Вистава до Дня святого Миколая.          18.12.2015 р.

19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. В цей день і кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю. Ми віримо в те, що серед всіх святих саме Миколай є найбільшим прикладом  милосердя, доброти, заступництва для скривджених, знедолених і потребуючих допомоги. 

Учні початкової ланки під керівництвом класних керівників підготували виступ з віршами та піснями про святого Миколая.

"Розкажу Миколаю, про що я читаю."        17.12.2015 р.

Напередодні Дня святого Миколая у Центральній бібліотеці міста відбулось літературне свято - конкурс "Розкажу Миколаю, про що я читаю". Учениця 3-го класу нашої школи Попадинець Дарина прийняла активну участь у конкурсі та була нагороджена дипломом.

 

Навчально-методичний семінар вчителів хімії.       26.11.2015 р.

26 листопада на базі Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 пройшов навчально-методичний семінар вчителів ХІМІЇ на тему: «Організація диференційованого навчання на уроках хімії». Метою даного семінару була презентація досвіду роботи вчителя Федак Т.М., яка висвітлила у своїй доповіді вимоги до організації диференційованого навчання, критерії та способи диференціації, ознайомила  з видами продуктивних завдань, що використовуються на уроках хімії.

Директор школи Голіш Ю. ознайомив присутніх з традиціями роботи педагогічного та учнівського колективів, коротко поділився з досвідом надбань школи.

 Семінар пройшов на належному рівні , що й було відзначено головою міського методичного об’єднання вчителів хімії Борою С.І. та  учасниками семінару при обговоренні.

"Шкідливим звичкам - НІ!"                   23.11.2015 р.

Таким гаслом розпочала свій тренінг практичний психолог нашої школи Кобіль Я.Я.. Метою даного заняття була профілактика шкідливих звичок та пропаганда здорового способу життя.

До тижня Безпеки дорожнього руху             13.10.2015 р.

Учні школи прийняли участь у конкурсі малюнків на тему Безпеки дорожнього руху. Кращі роботи були оформлені на стенд школи.

День української писемності та мови в школі.                            09.11.2015 р.

До Дня української писемності та мови учні школи випустили стінгазети.

А вчителі української мови та літератури підготували виховні заходи.

Дари осені.                                                              20.10.2015 р.

Щось у повітрі плине тепле, красиве і вічне, щось непорушне і загадкове….. Осінь повільним равликом пливе по прекрасному Поліссі. Звичайні дні….Інколи дощові, а інколи просто обвиті сивим туманом. І, напевно, доброю традицією стало в осінні дні проводити свято «Дари осені».Тут відбувся осінній вернісаж врожаю осені, в якому взяли участь учні 1 – 11 класів. Виставці передувала клопітка робота. Композиції, зроблені руками, учнів просто перевершили надможливе, особливо такі, як: «Сім’я Гарбузенків», «Крокодил»,  (2 кл.) – ці композиції були зроблені на високому рівні, естетично та дуже цікаво, за що і зайняли I місце. Цікаві композиції були також у 7 класу ,які принесли учням II місце. «Осіння поляна » (8 клас ) зачарували своєю екстравагантністю, за що і отримали III місце. У інші класи також мали цікаві роботиТож можна сказати лише одне, що композиції дітей влучно пасують в осінній, наперед продуманий дизайн.

Осінь аплодує стоячи усім учасникам та дякує за активну участь у святі.


"Безпека дорожнього руху".                               15.10.2015 р.                                          

 З метою пропаганди безпеки дорожнього руху команда ЮІР нашої школи підготувала для учнів початкової та середньої ланки відкритий захід у рамках "Тижня безпеки дорожнього руху". За підтримки  запрошених гостей: інспектора з профілактичної роботи УДАІ УМВС Лідії Мацецки, експерта щодо питань зв]язків з громадськістю та висвітлення заходів Ірини Саїдової та інспектора ДПС с обслуговування стаціонарного поста Михайла Буряса - дітки мали можливість повторити правила дорожнього руху, згадати значення жестів регулювальника, погратися в гру "Чи знаєш ти правила дорожнього руху", переглянути мультфільм про правила переходу вулиці та отримати подарунки на згадку, а саме :книжечки про правила дорожнього руху, рюкзачки зі світловідбиваючими елементами та повітряні кульки.

Святковий концерт до Дня захисника України!      13.10.2015 р. 

 В актовій залі нашої школи проводився урочистий захід з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни. Запрошеними гостями були наші шефи з Мукачівського прикордонного загону. Учні разом з педагогами підготували концертну програму з пісень, віршів та відеороликів, присвячених всім тим, хто брав і хто досі бере участь у захисті незалежності і територіальної цілісності України.

У Мукачівському прикордонному загоні  відбулися обласні змагання "Юних друзів прикордонників". 06.10.2015 р.

В управлінні Мукачівського прикордонного загону відбувся ІІ етап змагань «Юних друзів прикордонників». у цих змаганнях взяли участь і вихованці нашого закладу.

 

 Учні на швидкість демонстрували своє вміння збирати та розбирати автомат, показували свою фізичну підготовку у підтягуванні на перекладині та віджиманні від землі, а також змагалися у перетягуванні канату. А от юні школярки визначали кращу у вправах на пам`ять та в естафеті.       

 

 За підсумками змагань наші учні здобули ІІ загальнокомандне місце та І місце на етапі естафет.

 

 Команда нашої школи в якості подарунків, отримала від прикордонників спортивний інвентар та грамоти.  

Зустріч з воїнами АТО.                                  07.10.2015 р.

Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, стане спокійно і тихо на Сході нашої держави, де виборюється право на наше мирне і спокійне життя.

 Але, на жаль, із засобів масової інформації ми чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді життя. Та все ж живемо із вірою в те, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.

 Свідками подій, які відбуваються в зоні АТО, є колишній медичний працівник нашої школи Черепко Григорій Михайлович – старший сержант ЗСУ,  командир відділення  128-ї гірської мотопіхотної бригади.  Він разом зі своїм побратимом Скориком Євгеном  розповіли школярам про нелегкі бойові будні, умови життя, продемонстрували фото з зони подій, показали засоби особистого захисту. 

Слова підтримки та вдячності  учнів та працівників  школи зворушили усіх присутніх.


Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

        ОГОЛОШЕННЯ

Центр надання адміністративних послуг м. Мукачево повідомляє, що з 03 квітня 2017 року розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до дошкільного навчального закладу та 1-го класу загальноосвітнього навчального закладу.   Для проведення реєстрації дитини необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Мукачево, пл. О. Духновича, 2 (Ратуша)  та мати з собою такі документи:

- паспорт одного з батьків дитини (оригінал документа) або довідка про реєстрацію місця проживання дитини (можна отримати в ЦНАПі);

-свідоцтво про народження дитини (копія документа);

Прийом заяв проводитиметься:

понеділок, середа, п’ятниця

з 10.00 год. до 16.00 год. (без перерви).

Телефони для довідок: 5-44-68,  2-10-67,  2-31-39 

 

Рішення № 199 від 25.07.2017.Станом на 25.07 зараховано до 1 класу:

1. Гаврилюк О.О.

2.Продан Р. В.

3.Костичак Р.О.

4.Червінський Н.В.

5.Коцібан Б.А.

6.Москаленко С.С.

7.Йонаш К. А.

8.Оварі М.М.

9.Толстіков Н.Р.

10.Тюк А.О.

11.Бойко М.В.

12. Міток Е.Л.

13. Йонаш М.К.

14.Антонік К.В.

15. Шебела-Жуковська Н.І.

16. Горохович В.Ю.

Контактна інформація

Телефон: +38 03131 240 32

Факс: +38 03131 224 82

Адреса:

Закарпатська область

89600,м.Мукачево

Лермонтова, 12

 О/у майор міліції СКМСД Ільтьо М.В. Працівник кримінальної міліції в справах дітей, закріплений за школою. Контактний телефон - 102

Національна гаряча лінія з попередження насильства в сім’ї

0-800-500-335 

 

Безкоштовне консультування з питань протидії торгівлі людьми за телефоном Національної гарячої лінії за номером

527 – з мобільного,           0 800 505 501, www.migrantinfo.org.ua